ویلا مدرن

ویلا کلاسیک

ویلا پست مدرن

ویلا ایرانی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.
طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان یک دانش محسوب می‌شود و با استفاده از آن در مکان های مختلف می توان اهداف بسیار مهمی را دنبال کرد. به طور مثال طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ها و فروشگاه ها می تواند باعث جلب و جذب بیشتر مشتری شود. همچنین طراحی دکوراسیون داخلی محیط های اداری باعث ایجاد یک فضای امن برای کارمندان می‌شود و با احساس راحتی که در آنها ایجاد می‌کند راندمان کار را بالا میبرد.

همچنین با توجه به اینکه اولین ارتباط افراد با یک پروژه از طریق نمای خارجی آن شکل می گیرید، لذا طراحی نمای ساختمان تاثیر به سزایی در برداشت افراد از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد.

هدف شرکت فنی مهندسی هونام طراحی نمای ساختمانی با کمک نرم افزار قدرتمند 3D MAX و PARA 3D و اجرای آن به همراه انتخاب بهترین مصالح با هزینه مناسب است.

طراحی پلان

طراحی معماری

طراحی نما

طراحی روف گاردن